• Rozvrh

 • Do začátku další sezóny mladší žáci trénují vždy v pondělí a čtvrtek od 16.00 - 17:30 hod v areálu TJ Ostrava na Varenské ulici.

   

 • Dny Mladší žáci Místo
  Pondělí16:00-17:30 TJ Varenská
  ÚterýX Čapkova Sokolovna
  StředaX TJ Varenská
  Čtvrtek16:00-17:30 TJ Varenská
  PátekX TJ Varenská
  SobotaX X
  NeděleXX
 • Gymnastická příprava:

  Základní gymnastické prvky, které postupně přecházejí v náročnější akrobatické prvky velmi oblíbené při parkurových aktivitách pod vedením Mgr. Romana Farany Ph.D., vedoucího Centra diagnostiky lidského pohybu Ostravské univerzity.

  Cvičenci si osvojí orientaci v pohybu s vlastním tělem a správné držení těla (vhodné i jako kompenzační cvičení pro jednostranně zaměřené sporty a prevence defektů pohybového ústrojí).

  Atletická a kondiční příprava:

  Všeobecné atletické disciplíny zaměřené na koordinaci pohybu, výbušnost pohybu, intervalové disciplíny, vytrvalost a správné technické provedení všech disciplín pod vedením Mgr. Jindřicha Vavrly, dlouholetého reprezentanta ČR a účastníka olympiády v Barceloně.

  Zápas řecko-římský:

  Je nejstarším a nejpřirozenějším druhem sebeobrany, který se v průběhu staletí vyvinul v moderní sportovní disciplínu, která nejkomplexnějším způsobem vybavuje borce jak pro výkonnostní sport, tak pro běžný každodenní život, kdy si každý jedinec umí poradit v jakékoliv obtížné situaci, které nás provázejí na naší životní cestě. Zápasnické tréninky vede Daniel Havlík, mistr sportu a člen síně slávy zápasu řecko-římského.

  Tréninkové jednotky jsou sestavovány velmi pečlivě a jsou zaměřené nejen na zvyšování fyzické kondice sportovců, ale také na mentální stránku jedinců. Krok za krokem si naši svěřenci zvyšují sebedůvěru, psychickou odolnost a vůli. V této oblasti spolupracujeme s Mgr. Václavem Petrášem, sportovním psychologem.

  Co si vzít :

  Tričko, tepláky, tenisky.

   

 • STÁLÝ NÁBOR

  Oddíl zápasu zve Vás a Vaše děti na tréninky všestranného pohybu se zaměřením na řecko-římský zápas.

  Přijďte mezi nás, trénujeme vždy v pondělí a čtvrtek od 16.30 hod v areálu TJ Ostrava na Varenské ulici.

  Nebo nás kontaktujte na telefonním čísle: 777 969 592 , trenér p. Adam Novák